• Добро пожаловать на форум умных покупателей! Присоединяйтесь к нашей уютной компании и участвуйте в обсуждениях – Регистрация

Посылка НОЖ на Украину,пропустят ли?

  • Автор темы Andreyer
  • Дата начала
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
хочу купить охотничий нож,доставка будет из США на украину,
пожалуйста подскажите наши дедоводы с тремя подбородками что сидят в таможне пропустят посылку или вместо нее пришлют ко мне мусоров?
когдато давно читал был такой случай,человек купил Один нож в англии, так полгода ходил к нему участковый,пока мозолей не понатирал,а контрабандист холодного оружия ему просто двери неоткрывал!
у кого какой опыт? советуйте..........
 
R

raws

Новичок
Регистрация
10 Ноя 2010
Сообщения
2 215
Баллы
0
Местоположение
москва
смотря какой
 
troyka

troyka

Крутой иБаер
Регистрация
26 Авг 2012
Сообщения
6 904
Баллы
848
Местоположение
Демократическая Республика Конго
когдато давно читал был такой случай,человек купил нож в англии
Как говорится. курица не птица, англия не украина :russianru: . В англии жестко с ножами, запрещены ножи с фиксацией клинка (замок) и более 9см клинок. В Украине и России попроще с этим делом.
 
bigfrog

bigfrog

Начинающий
Регистрация
7 Дек 2009
Сообщения
4 694
Баллы
70
Местоположение
defaultcity
CarambaUA

CarambaUA

Новичок
Регистрация
7 Мар 2012
Сообщения
338
Баллы
0
Местоположение
Нефтяная столица Украины
хочу купить охотничий нож,доставка будет из США на украину,
пожалуйста подскажите наши дедоводы с тремя подбородками что сидят в таможне пропустят посылку или вместо нее пришлют ко мне мусоров?
когдато давно читал был такой случай,человек купил нож в англии
у кого какой опыт? советуйте..........
Если подпадает под холодное оружие, то не пропустят. Отправят назад. Есть шанс, что проскочит, но это уже из области лотереи и случая.
 
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
troyka

troyka

Крутой иБаер
Регистрация
26 Авг 2012
Сообщения
6 904
Баллы
848
Местоположение
Демократическая Республика Конго
ИМХо как повезет, по первой ссылке лично я бы не рискнул связываться с отправкой в россию, как украина не знаю, но думаю тот же хрен..
 
bigfrog

bigfrog

Начинающий
Регистрация
7 Дек 2009
Сообщения
4 694
Баллы
70
Местоположение
defaultcity
Первый - 100% ХО.
Второй - может и проскочит, а может и нет. Я бы не рискнул.
 
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
Первый - 100% ХО.
Второй - может и проскочит, а может и нет. Я бы не рискнул.

почему не рискнул бы?
вот если я куплю второй нож,попрошу продавца декларировать как кухонный,то чем рискую?
если просто развернут то палка вернет мне деньги! или всетаки могут быть проблему с мусорами?
 
mmm777

mmm777

Новичок
Регистрация
28 Мар 2010
Сообщения
41
Баллы
0
Местоположение
Москва
T

tom410

Новичок
Регистрация
2 Мар 2013
Сообщения
6
Баллы
0
теперь даже заказывать ничего не нужно. мусора уже к вам выехали
 
troyka

troyka

Крутой иБаер
Регистрация
26 Авг 2012
Сообщения
6 904
Баллы
848
Местоположение
Демократическая Республика Конго
если просто развернут то палка вернет мне деньги! или всетаки могут быть проблему с мусорами?
С мусорами проблем не будет, так как в декларации кухонник. А вот развернуть могут запросто, увидев по признакам ножик похожий на ХО. ключевое слово тут - похожий, этого достаточно, чтобы развернуть назад.
 
J

jestefie

Новичок
Регистрация
1 Окт 2010
Сообщения
9
Баллы
4
Местоположение
Украина
Заказывал не ибей Ganzo g704 - дошел без проблем, но он не проходит как ХО. Если ваш нож - ХО, большая вероятность, что его не пропустят!

Добавлено спустя 2 мин. 54 сек.
Вот Вам критерии для ХО:

3. ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІКО-КРИМІНАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ ДО ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ

3.1. Цією Методикою встановлюються такі загальні техніко-криміналістичні вимоги до холодної зброї.
3.2. Клинкова холодна зброя, комбінована холодна зброя з клинком (клинками):
3.2.1. мінімальна довжина клинку – не менше, як 90 мм. Довжина клинків визначається вимірюванням відстані від вістря до обмежувача або утику руків'я по прямій хорді (при отгибі обмежувача або утику в бік клинка довжина їх не враховується).
3.2.2. мінімальна товщина клинку – не менше, як 2,6 мм. Вимірювання товщини клинка провадиться у найтовщому його місці.

3.2.5. Кут загострення леза у бойової зброї, ножів для виживання – не більше 40 град.; у ножів для тяжких робіт (різновид ножів мисливських загального призначення) – не більше 50 град. Решта клинкової зброї – не більше 30 град. Кут загострення вістря клинка (кут сходження кромки леза та лінії обуха (скоса обуха) – не більше як 70 град.; визначається величиною кута між умовними лініями, які проходять від вістря через точки, які знаходяться на відстані 10 мм на кромці леза і лінії обуха (скоса обуха).
3.2.6. Виступання обмежувача або утика хоча б з однієї сторони над держаком руків’я – не менше 5 мм.
3.2.7. Висота утику з однієї чи з двох сторін (сумарне) над держаком руків’я – не менше 5 мм.
3.2.8. Глибина підпальцевої виїмки, якщо вона на держаку одна — не менше 5 мм.
3.2.9. Глибина підпальцевих виїмок, якщо їх на держаку декілька — не менше 4 мм хоча б однієї.
3.2.10. Перебільшення у бочкоподібного чи клиноподібного держака максимального діаметра над діаметром в задній частині – не менше 8 мм.
3.2.11. Товщина виступаючої над держаком п’яти клинка, що слугує утиком, – не менше 5 мм, якщо п’ята не має в перерізі клиноподібної форми.

Добавлено спустя 1 мин. 7 сек.
Додаток № 1. НОЖІ МИСЛИВСЬКІ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
5. Техніко-криміналістичні вимоги.
5.1. Цією Методикою встановлюються граничні мінімальні параметри для клинків ножів мисливських загального призначення (якщо інше не передбачено офіційно затвердженими нормативними та технічними документами діючими в Україні):
-довжина клинка не менша як 90 мм;
-товщина обуху не менша за 2,6 мм;

-кут загострення леза – не більше як 30 град. (за виключенням ножів для тяжких робіт – не більше як 50 град.), кут загострення вістря – не більше як 70 град.
5.2. Міцність та пружність клинків і конструкції в цілому мисливських ножів загального призначення визначається згідно вимог цієї Методики.

Добавлено спустя 23 сек.
Додаток 2. КИНДЖАЛИ МИСЛИВСЬКІ
5. Техніко-криміналістичні вимоги.
5.1. Цією Методикою встановлюються граничні мінімальні параметри для клинків кинджалів мисливських (якщо інше не передбачено офіційно затвердженими нормативними та технічними документами, діючими в Україні):
— довжина не менша за 150 мм;
— товщина клинка не менша за 4 мм;
— відносне подовження (відношення довжини до ширини) не більше за 6:1.

— кут загострення леза – не більше як 30 град.;
— кут загострення вістря – не більше як 30 град.
5.2. Міцність та пружність клинків і конструкції в цілому мисливських кинджалів визначається згідно вимог цієї Методики.

Добавлено спустя 31 сек.
Додаток № 6. НОЖІ ТУРИСТИЧНІ
5. Технічні характеристики.
5.1. Цією Методикою встановлюються граничні параметри для клинків ножів туристич¬них (якщо інше не передбачено офіційно затвердженими нормативними та технічними документами діючими на Україні):
— довжина не більша за 150 мм при наявності в конструкції ножа утику чи обмежувача;
— довжина не більша за 220 мм при відсутності в конструкції ножа утику чи обмежувача;
— товщина обуху менша за 2,5 мм. 2,6 мм
Твердість клинків ножів туристичних цією Методикою не регламентована.
Примітка: На ножі господарчі спеціальні (туристичні) українського промислового виробництва поширюються вимоги ДТС України 367-91, у яких, зокрема передбачено: загальна довжина ножів – від 210 мм до 370 мм; максимальна товщина клинку – 4,5 мм; максимальна маса – 0,50 кг; обов’язкова наявність заводських маркувальних позначок.

Добавлено спустя 49 сек.
Додаток № 13. МЕТАЛЬНІ НОЖI.
1. Данi технiко-кримiналiстичні вимоги розповсюджуються на метальні ножi, котрi відносяться до виду наступальної бойової зброї призначеної для ураження людини.
1.1. Бойові метальні ножi є рiзновидом холодної клинкової зброї.
1.2. Метальні ножі, які згідно параметричних та міцносних характеристик не підпадають під бойові метальні ножі, не визнаються холодною зброєю.
1.3. Метальні ножі не можуть бути спортивними (або спортивним інвентарем) через відсутність відповідного виду спорту.
1.4.
2. Основне призначення.
Метальні ножi призначені для враження цілі на вiдстанi, що обумовлено її контактом з ножем, який отримав направлений рух внаслідок безпосереднього прикладання до нього м’язової сили людини.
3. Види бойових метальних ножів, якi є рiзновидом холодної клинкової зброї.
3.1. За особливостями конструкції бойові метальні ножi розподiляються на ножі:
— з однолезовими клинками ножевого типа;
— з дволезовими клинками кінджального типа;
— з клинками, які мають двохлезовий бойовий кінець довжиною до 40 мм.
4. Необхідні елементи технічної забезпеченості (конструктивнi особливостi).
4.1. Метальні ножi складаються із клинка та рукiв’я або клинка, шейкі і хвостовика (руків’я).
4.2. Руків’я можуть мати отвори для кріплення темляка.
4.3. В метальних ножах можуть бути відсутні утики, а також чітка межа між клинком та руків’ям.

Добавлено спустя 32 сек.
5. Технiко-криміналістичні вимоги.
5.1. Цiєю Методикою встановлюються граничнi мiнiмальнi розмiри для бойових метальних ножiв (якщо інше не передбачено офіційно затвердженими нормативними та технічними документами, діючими в Україні):
— загальна довжина ножа не менша як 200 мм;
— товщина клинка не менша за 2,6 мм;
— вага ножа не менша за 100 г;
 
mob15a

mob15a

Крутой иБаер
Регистрация
19 Янв 2011
Сообщения
4 481
Баллы
786
Местоположение
Earth
вот только зачем на охоте самурайский меч :rolleyes:
 
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
J

jestefie

Новичок
Регистрация
1 Окт 2010
Сообщения
9
Баллы
4
Местоположение
Украина
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
так и не понел.... покупать? не покупать?
даже если его и заберет мусорок на таможне,так пусть харакири себе ним сделает!
а я открою ПП клайм и верну деньги!
 
mob15a

mob15a

Крутой иБаер
Регистрация
19 Янв 2011
Сообщения
4 481
Баллы
786
Местоположение
Earth
я бы не рисковал. Скажем недавно одному челу, прицепом к "брелочкам" шили покупку холодняка, покупал он всего навсего скромный складнячек. Это так, для информации. А тут полмеча :)
 
E

emelya85

Новичок
Регистрация
27 Ноя 2012
Сообщения
161
Баллы
0
Местоположение
Москва
Так у первого чётко написано
Excludes: Russian Federation, Belarus, Moldova, Ukraine
 
A

Andreyer

Продвинутый
Регистрация
17 Мар 2010
Сообщения
67
Баллы
211
Местоположение
Ukraine Lviv
Live



Вверх
Live